Hrajeme česky – a to nás baví!

Česká hudba, dobrá hudba

Rádio Čechie je internetové rádio, které hraje výhradně českou muziku. Vysíláme 24 hodin denně bez zbytečných řečí pro všechny, kteří si rádi poslechnou staré i nové české hity všech stylů a žánrů. Kromě Karla Gotta, Hany Zagorové, Waldemara Matušky, Heleny Vondráčkové, Václava Neckáře, Olympicu nebo Katapultu najdete v našem playlistu například kapelu Jelen, Nebe, Slza, Donaha, Koblížci, Rybičky 48, písničky Adama Mišíka, Pavla Callty, Sebastiana a spoustu dalších. Pro rockery máme v playlistu připraveny Arakain, Kabát, Škwor, Tlustá Berta, Tři sestry, Brutus, Harlej, Walda gang, Visací zámek a další. Své místo v našem rádiu má i kapela Sto zvířat, Tleskač, Yo Yo Band, Žlutý pes, Doctor P.P. Samozřejmě nesmí chybět Kryštof, Chinaski, Mandrage, Divokej Bill, Mig 21, Wanastowi Vjecy ani Wohnout. Zkrátka v rádiu Čechie si každý najde svoji oblíbenou písničku a interpreta.

Naším cílem je také podpora a propagace české hudby. Pokud máte začínající kapelu nebo jste se rozhodli pro samostatnou hudební dráhu a potřebujete se zviditelnit, neváhejte se obrátit na naše rádio. Rádi vám pomůžeme nastartovat kariéru.

Posloucháte rádio Čechie pravidelně? Líbí se vám jeho program a chtěli byste nás podpořit? Máte možnost – staňte se důležitou částí, staňte se patronem rádia Čechie! 

Pokud byste chtěli přispět na konto našeho rádia jinou formou, můžete poslat libovolně velkou částku na účet 229866857/0300